2024-05-24 11:14:20

22 cég legjobb ötleteibõl született meg a U1st Vision önjáró üzlethelység

A francia Software Républic második tanulmányautója egy mobil üzlethelyiség.
2024-05-23 14:08:49

Két gólt lõtt a magyar válogatott focista, a 94. percben jött a dráma Messiék meccsén

Elõször fordult elõ, hogy Lionel Messi nem hozott össze gólt, vagy gólpasszt.
2024-05-19 09:08:00

Óriási döntés született az idei Call of Duty kapcsán

Vállalja a rizikót a Microsoft, örülhetnek a PC és Xbox gépeken játszók.
2024-05-18 12:08:00

Mindenki Eva Longoria melleit nézte, nem takarta semmivel - fotók

Nemrég volt 49 éves, ragyogó formában van a Született feleségek sztárja.
2024-05-18 08:08:17

Alpaka csikó született a Szegedi Vadasparkban - videó

A jövevény a látogatók szeme láttára született meg.
2024-05-13 11:09:00

Két magyar arany is született a karate Európa-bajnokságon

Tadissi Martial kiemelkedõ nemzetközi sikerek után lett Európa-bajnok.
2024-05-11 23:07:19

Négy gólt lõtt a döntõben a magyar válogatott focista

Drámai meccsen, büntetõkkel dõlt el a finálé.
2024-05-11 15:08:57

Bizarr kezdet a vb-házigazdától Prágában

A csehek és a finnek összecsapásán nem született gól, utóbbiak a szétlövésben is eredménytelenek voltak.
2024-05-11 09:09:28

2024-05-11 09:07:07

Ilyen nincs: éppen a wc-n ült a focikapus, amikor a meccsen gólt kapott a csapata

Senki nem vette észre, hogy nincs a helyén, most mindenki egymásra mutogat.
2024-05-08 07:08:20

Drámai változás: így néznek ki most a Született feleségek sztárjai - képek

Ön szerint ki változott a legtöbbet?
2024-05-06 21:08:58

Gulácsi Péter a 90. percben kapott gólt a Bundesligában

Tíz emberrel fejezte be a mecset a Lipcse.
2024-05-03 23:07:06

Négy gólt rúgott idegenben a Fradit búcsúztató Olympiakosz az Ekl-elõdöntõ elsõ meccsén

A Fiorentina hazai pályán gyõzte le a Club Brugge csapatát.
2024-05-03 06:09:00

2024-05-03 06:08:20

Elképesztõ negatív áramár született Magyarországon, ami még komoly problémákhoz vezethet

Minden idõk második legalacsonyabb áramára alakult ki ma a magyar áramtõzsdén a holnapi munkaszüneti napra mínusz 108,16 euró/megawattórás szinten, ami a 6000 MW feletti beépített naperõmû kapacitás, a napsütéses idõ és a munkaszüneti nap kombinációja mellett született. Ez, és az elmúlt napokban kialakult mínusz 40-60 euró körüli napközbeni árszintek még komoly következményekkel járhatnak a naperõmû piac egyes szereplõi, illetve az ipari energiafogyasztók számára is.
2024-04-30 18:06:36

Sarokkal szerzett szenzációs gólt a magyar válogatott támadója - videó

Ha ilyen gólokat lõ, Gazdag Dániel kihagyhatatlan lesz Marco Rossi Eb-keretébõl.
2024-04-28 09:56:49

Õrült rohanásba kezdett Mourinho az AS Roma gyõztes gólja után - videó

A portugál edzõ önkívületi állapotban ünnepelte a hosszabbításban lõtt gólt.
2021-09-13 21:06:47

Kane megelõzte Henryt, a Tottenham kiütötte Lampard csapatát

A Spurs csak öt gólt lõtt az Evertonnak, de akár kétszámjegyû végeredmény is születhetett volna.
2022-03-08 00:11:35

Mourinho megmondta a Puskás-díjas játékosának, hogy illene gólt lõnie a Puskás Arénában

Az egészpályás szóló elmaradt, de a helyszín miatt emlékezetes marad a találat.
2021-02-19 17:05:55

A modern labdarúgásban már egy legendával szemben sincs türelem

Frank Lampardot az elsõ komolyabb hullámvölgy után menesztette a Chelsea. Érthetõ, vagy végtelenül szomorú döntés született?
2021-01-27 11:06:02

Jose Mourinho named new AS Roma coach

Jose Mourinho has been named by AS Roma as the new coach of the Serie A team.
2021-05-04 16:05:44

A Mourinho-faktor: a földet megmentõ szexi ékszerésznõ és a jövõ sztáredzõje

Az AS Roma trénere két újabb Special One-t adott a világnak.
2022-01-03 07:06:58

A rendõrök mentették meg az Európa-liga-döntõ bíróját a reptéren

José Mourinho is melegebb éghajlatra küldte az angol játékvezetõt.
2023-06-02 08:09:17

Kínkeserves küzdelemben nyert a Roma a Serie A-ban

José Mourinho csapata az elsõ félidõben szerezte meg a vezetést a Verona ellen.
2023-02-20 00:09:38

Közel 30 éve nem látott bravúrt hajtottak végre az olasz csapatok

Mourinho hatodszor vagy a Sevilla hetedszer? Budapesten ez a kérdés.
2023-05-19 20:12:13

José Mourinho sacked as Tottenham Hotspur manager

José Mourinho has been sacked by English Premier League club Tottenham Hotspur after just 17 months in charge, the club announced in a statement on Monday.
2021-04-19 13:06:44

Az AS Romát is szétveri, vagy ez lesz élete utolsó nagy dobása?

Jose Mourinho tíz éve még a világ legjobb edzõje volt, azóta többször is megbukott. A Tottenhamnél trófeát sem nyert, de most újra Olaszországban tehet csodát.
2021-05-10 14:06:32

Az év gólját lõtte a Napoli csatára, Maradona korábbi csapata közel a bajnoki címhez

A nápolyiak az elsõ félidõben egy csodálatos találattal szerezték meg a vezetést José Mourinho csapata ellen az olasz bajnokság rangadóján.
2023-01-30 03:47:46

2023-01-30 04:08:11

Csak 2022: José Mourinho egy brit rapper videójában utasít csendre mindenkit

Sok év után új zenével jelentkezett Stormzy brit rapper. A több mint 10 perces, Mel Made Me Do It címû klip ötödik perce körül felbukkan José Mourinho, az AS Roma jelenlegi vezetõedzõje is. Miközben a rapper arról énekel, ?jobb, ha nem beszélek, akárcsak José?, feltûnik a színen maga az edzõ, aki szája elé tett mutató ujjával jelzi, tényleg jobb csendben maradni. A cameo két szempontból érdekes: Stormzy annak a Manchester Unitednek a szurkolója, amelyet korábban José Mourinho irányított. Ha beszélek, bajba kerülök ? mondta korábban egy elveszített meccse után a riporternek Mourinho, mikor arró...
2022-09-23 09:26:32

Öt gólt lõtt az Atalanta és feljött a második helyre

A Parma elleni meccs második félidejében hat gól született.
2021-05-09 18:06:24

Képeken az olasz válogatott drámai továbbjutása Ausztria ellen

A rendes játékidõben nem született, ám a hosszabbításban három gólt is szereztek a csapatok.
2021-06-27 00:06:15

'It is truly special': Emotional Mourinho revels in more European glory

An emotional Jose Mourinho celebrated what he called an historic achievement having become the second manager to win five major European titles after Giovanni Trapattoni as his AS Roma side clinched the Europa Conference League on Wednesday.
2022-05-26 11:07:55

Lampard needs wins quickly or Chelsea situation could turn ugly - Sutton

How much pressure is Frank Lampard under at Chelsea after a run of four points from five games?
2020-12-28 22:05:54

Chelsea poised to sack Lampard after 18 months in charge

Chelsea are set to sack manager Frank Lampard after 18 months in charge.
2021-01-25 12:05:57

Jose Mourinho sacked as Tottenham Hotspur manager

Jose Mourinho has been sacked by Premier League club Tottenham Hotspur after just 17 months in charge, the club announced in a statement on April 19.
2021-04-26 20:05:44

A pályára fogja a gyenge játékot a Barcelona

Megszenvedett a spanyol Barcelona a német Frankfurttal a labdarúgó Európa-liga negyeddöntõ elsõ összecsapásán (1-1).
2022-04-08 18:06:09

2022-04-08 18:07:38

Lampard inducted into Premier League Hall of Fame

Frank Lampard is the latest player to be inducted into the Premier League Hall of Fame.
2021-05-19 15:06:34

2021-05-19 15:06:44

Japán egy gól híján rekordméretû verést osztott ki Mongóliának vb-selejtezõn

A csibai mérkõzésen átlagosan 6 és fél percenként rúgtak egy gólt a szerény képességû ellenfelüknek.
2021-03-30 17:07:44

Az Arsenal könnyen gyõzte le a Chelsea-t

A hétvégének az ötödik helyrõl nekivágó Chelsea vendégként maradt alul a 15. Arsenallal szemben az angol labdarúgó-bajnokság 15., hagyományos karácsonyi fordulójának szombat kora esti összecsapásán.
2020-12-28 19:22:25

Thomas Tuchel: Chelsea appoint former PSG manager after sacking Frank Lampard

Thomas Tuchel is appointed Chelsea's new manager on an 18-month contract after the sacking of Frank Lampard.
2021-01-26 20:06:00

Hat gólt lõtt az Atalanta, a Sassuolo történelmi gyõzelmet aratott

Gasperini irányításával a beramói csapat negyedszer rúgott legalább hat gólt idegenbeli meccsen.
2022-01-09 19:07:31

New boss Tuchel hopes Chelsea fans unite after Lampard sacking

New Chelsea manager Thomas Tuchel hopes the club and their fans can be united following the sacking of Frank Lampard.
2021-01-28 17:05:59

Dárdai Palkó egy perccel a becserélése után gólt lõtt

A MOL Fehérvár 6-2-re nyert, a korábbi szövetségi kapitány fia két gólt szerzett.
2021-01-12 18:06:00

12 gólt lõtt a kupában a Bayern München

Choupo-Moting egymaga négy gólt lõtt és adott három gólpasszt.
2021-08-25 23:06:09

Gazdag Dániel gólt lõtt az MLS döntõjében - videó

Az elõdöntõben a fináléban is gólt szerzett.
2022-11-05 23:09:19

2022-11-06 00:06:49

Zseniális passzok elõzték meg a japán focista csodás gólját - videó

Bármelyik európai topcsapat megirigyelte volna a végletekig kijátszott akció után szerzett nagyszerû gólt.
2021-07-17 23:06:06

Lenyûgözõ gólt lõtt sarokkal a PSV ellen a holland válogatott focista - videó

Az Alkmaar csapatkapitánya két gólt szerzett a rangadón.
2021-01-13 22:05:51

Hat gólt lõtt a Fehérvár, a címvédõ Újpest is továbbjutott a kupában

A székesfehérvári csapatban bemutatkozó Csoboth Kevin két gólt lõtt és két gólpasszt adott.
2021-09-18 21:06:30

Lampard expects Chelsea 'pain' but Man City 'are back fighting'

Manager Frank Lampard says Chelsea will go through "periods of pain" after watching them lose 3-1 to Manchester City at Stamford Bridge.
2021-01-04 01:05:49

Lampard 'worried' by Chelsea form as slide continues

Manager Frank Lampard admits he is worried by Chelsea's form after they suffer a fifth defeat in eight Premier League games.
2021-01-20 01:05:59

Former England midfielder Lampard offered Everton manager job

Everton offer their vacant managerial position to former England midfielder Frank Lampard.
2022-01-29 00:10:23

'I can assure fans I will give it absolutely everything' - Lampard vows to help 'unite' Everton

Frank Lampard says he will embrace the Everton job "with everything I do" and vows to unite the club, its players and fans.
2022-02-03 17:23:41

A Fradi 40 gólt dobott Veszprémben, mégis kikapott

A Telekom Veszprém csütörtökön 90 gólt hozó találkozón 50-40-re legyõzte a vendég Ferencvárost a férfi kézilabda NB I-ben. Belehúzott az FTC a meccs elején, 6-3-ra és 7-4-re is vezetett a fõvárosi csapat, 12 percbe került, mire a hazaiak átvették a vezetést. A Veszprém elõnye fokozatosan nõtt, miközben ebben az idõszakban is inkább a támadásra helyezték a hangsúlyt a felek, szünetig pedig 46 gól esett. Még a kapusok is, a hazaiaknál Rodrigo Corrales, a vendégeknél Borbély Ádám is lõtt gólt. A 36. percben már 34-24-re vezettek a bakonyiak, a gólgyártás tempója azonban nem esett vissza. A védeke...
2022-11-18 02:12:33

A portugál focista hihetetlen rabonás gólt lõtt a Benfica ellen - videó

A meccset ugyan elvesztette a csapata, de ezt a gólt még az unokáinak is mutogatni fogja.
2021-03-21 21:07:09

Második meccsén is két gólt lõtt a kameruni csapatkapitány az Afrika-kupán

Vincent Aboubakar és Karl Toko Ekambi is két gólt lõtt a meccsen.
2022-01-13 20:06:57

Döbbenetes góllal sokkolták a Fradi korábbi BL-ellenfelét a Konferencia-ligában - videó

Nézze meg a gyönyörû gólt!
2022-08-05 10:16:26

2022-08-05 11:13:06

Newcastle United 0-2 Chelsea: Frank Lampard's Blues make it five wins out of five

Manager Frank Lampard says Chelsea must "remain humble" after moving second in the Premier League table following a solid win over Newcastle.
2020-11-21 22:05:51

Megható szavakkal búcsúzott Frank Lampard a Chelsea-tõl

A klublegendát hétfõn menesztette a londoni együttes.
2021-01-26 10:06:11

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   ors   •   slash   •   www   •   dubaj   •   pain hustlers   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   stat   •   elmar wepper   •   ingyenhirdetes   •   diosgyor   •   f1 mexico   •   tatar gyorgy   •   talpra magyarok   •   mobile   •   marina city   •   omegle   •   pepper x   •   natcon   •   haarp   •   reacher   •   aaa   •   danka   •   komarom   •   netapro   •   bableves   •   superapro   •   vsquare   •   tornanadaska   •   oraallitas   •   aprilis 4   •   mezo misi   •   schumann peter   •   milorad dodik   •   spinoza haz   •   botswana   •   budapest   •   kun anna   •   al ain   •   eric roberts   •   ninja   •   andrzej duda   •   fdvjgwy   •   gran turismo   •   babits mihaly   •   energiaital   •   bogdan adam

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   nem szuletett golt lampard es mourinho osszecsapasan   •   a cseppko gyermekotthonbol egy nevelo rendszeresen hazavitt ket kislanyt veluk furdott aludt es szajon csokolta oket 3   •   a fradi kapusa szenzacios utolso masodperces vedessel sokkolta a norveg vilagsztart video   •   csipkevirag eskuvoi dekoracio budapest httpseskuvoidekoraci oorg 8   •   poland and ukraine leaders discuss regulating ukrainian food imports to ease farmer discontent   •   maz   •   impending   •   star less france face impossible task against england says ex hooker kayser   •   gyozelmevel megnyerte a bl csoportjat a gyori eto   •   deminimis   •   használtruha.html   •   távoktatás   •   ünnepi   •   megvan a jogeros itelet ennyit kapott az ujpesti rendorbaleset okozo egyenruhas   •   ezek az autok eletveszelyesek ezert azonnal visszahivtak mindet   •   a ketszeres vilagbajnok fittipaldi unokaja ugrik be grosjean helyett   •   a nato hatara menten sorakoztak fel oroszorszag csatlosanak katonai hadgyakorlatba kezdtek   •   reggeli fagy utan huvos nappalok mutatjuk milyen ido lesz a jovo heten   •   globalis fennakadasok a nemzetkozi reptereken budapestet is elerte a kaosz 2   •   maig volt ferjevel almodik kassai ilona a ket eve elhunyt zana jozsefrol mindig a ferjem maradt nehezebb az elet amiota meghalt   •   horvát apartman   •   tinedzserek   •   jenn   •   sell in may and go away mukodhet iden a strategia   •   alkol   •   felnõttoktatás   •   toroltek az eddigi homersekleti rekordot nemetorszagban a meroallomas hibaja miatt   •   globales   •   vizsgalatot folytatnak hadhazy akos ellen a verti vadaskertrol tett allitasai miatt 2   •   domotor csaba a magyar baloldal eloterjesztette es meg is szavazta a magyarorszag elleni ep jelentest   •   400 500 ezerert adjak tovabb az elso playstation 5 oket az ebayen 2   •   meghalt egy brit tinedzser mert 14 oran keresztul nem jott ki a mento   •   kdzdzdzmdzdzdzdzdzdz   •   nagy valtozasok a karolin trocsanyi laszlo melle kineveztek egy kancellart   •   redõnymegakadt   •   brutalis beremeles a lidlnel iden masodszorra novelik a fizeteseket   •   halalra gazolt egy embert a vonat dunakeszinel   •   moszkva a minszki megallapodasok tobbe mar nem aktualisak a kijevi rezsim szamara   •   zuhanykabinok   •   100greekblogs   •   mar egymillio oltast adtak be nagy britanniaban   •   gyurcsany ferenc olyan beszolast kapott amit nem tesz zsebre kocsis mate volt az elkoveto 2   •   egyetlen pozitiv koronavirusos eset miatt zarnak le egy ketmillios varost 2   •   dontott a birosag bemutathatjak a grease t parodizalo musicalt   •   476 barnamedve elete kerult veszelybe romaniaban egy uj rendelet miatt 3   •   tömörítõ   •   megujult napjaink egyik legizgalmasabb sportkocsija az alpine a110 2   •   latvanyos videon ahogy az etna szabalyos fustkarikakat ereget 2   •   tobb mint 12 milliard forint koncentralodik egy helyre budapesten 2   •   mualkotasokat